TANIEC TOWARZYSKI

Taniec towarzyski

Taniec towarzyski, czyli kurs tańca w parach stworzony by tańczyć razem. Na kursie tańca towarzyskiego choreografie przygotowywane są do muzyki filmowej

Taniec Towarzyski to mieszanka różnych kultur z całego świata! W jej skład wchodzi pięć tańców standardowych: Walc angielski, Tango argentyńskie, Walc wiedeński, Foxtrot, Quickstep oraz pięć tańców latynoamerykańskich: Samba, Cha-cha, Rumba, Pasodoble i Jive.

Jeżeli chcielibyście poczuć szaleństwo brazylijskiej samby, wulkan energii jive’a, romantyzm rumby lub dostojność walca angielskiego wystarczy przyjść. Co, więcej, nauka tańca towarzyskiego to nie tylko źródło energii, ale także okazja do uwolnienia z siebie różnych emocji. Zajęcia te to również trening poczucia rytmu i kształtowania świadomości ruchów własnego ciała.

Na kursie tańca towarzyskiego mistrz świata tańca towarzyskiego Paweł Jacewicz zabierze Was wprost do scen z najukochańszych filmów.

Na zajęciach choreografie będą przygotowywane do muzyki filmowej. Poczuj się jak w La la land, Dirty Dancing, Hairspray i wiele więcej. Oprócz styczności z cudowną muzyką nauczycie się zarówno podstawowych, jak i bardziej skomplikowanych kroków. Nie zabraknie lekkich i wzniosłych partnerowań, a także radości z tańczenie z druga osobą. Zajęcia mają formę kursów. Na każdym z nich będziecie mogli doskonalić się w choreografii z innego stylu tańca towarzyskiego, tworząc cudowne interpretacje scen filmowych. 

 

Taniec Towarszyki, Kurs Tańca w parze Gdańsk
Taniec towarzyski, zajęcia w parach. walc wiedeński, walc angielski, tango, fokstrot, quickstep- rumba, samba, cha-cha, paso doble, jive.

Dodaj komentarz