TANIEC UŻYTKOWY

Taniec użytkowy

Taniec użytkowy to kurs tańca w parach przeznaczony dla osób pragnących szybko i skutecznie nauczyć się swobodnego tańca w parze w atmosferze pełnej energii.

Taniec użytkowy, czyli taniec w parach to nic innego jak nauka uniwersalnych kroków i umiejętności odnalezienia się w najróżniejszych rytmach.

Dzięki tym zajęciom poradzisz sobie na każdej imprezie, niezależnie, czy będzie to wesele, bal sylwestrowy, impreza rodzinna, czy studniówka.

Ponad to ten kurs  odchodzi od standardowych założeń kursów tańca towarzyskiego, stawia cel przede wszystkim na użytkowość i uniwersalność uczonych kroków tanecznych. 

Na popularność tańca użytkowego składa się: prostota, widowiskowość różnych obrotów, fantazyjnych figur. Można go zatańczyć do każdej muzyki.

Nie da się ukryć, że oprócz nabierania umiejętności na całe życie, kurs jest wspaniałą zabawą. Może być także idealnym przygotowaniem pod pierwszy taniec.

Przyjmujemy zapisy solo i pomagamy znaleźć partnera/partnerkę na zajęcia. Jeżeli chcesz odejścia od rutyny, jak również nauczyć się kroków, które będziesz mógł swobodnie wykorzystać z partnerką. Te zajęcia z pewnością są dla Ciebie.

Taniec użytkowy Gdańsk
Taniec użytkowy to kurs tańca w parach, na których nauczysz podstawowych kroków social dancu

Dodaj komentarz