URODZINY W AKADEMII ARTYSTYCZNEJ

Urodziny w AKADEMII ARTYSTYCZNEJ

Nie masz pomysłu na zaskakujące urodziny dla swojego dziecka? Chcesz podarować mu niezapomniane emocje oraz radość?  A może masz ciekawy artystyczny pomysł na zabawę i chcesz go zrealizować ? Jeżeli tak, to jesteś w dobrym miejscu. Organizujemy urodzinowe warsztaty w przeróżnej formie-  taniec, akrobacje, muzyka, a nawet rysunek! Urodziny są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę młodych mistrzów, którzy aktywują w dzieciach kreatywność i wyobraźnię. Zapewniają nie tylko szalony, ale i wartościowy czas. Nierzadko dzięki takiej zabawie dzieci odkrywają w sobie artystyczne pasje. Skupiamy się przede wszystkim na dobrej zabawie oraz wspólnym tworzeniu. Staramy się, aby podczas urodzin, dzieci nie tylko czerpały radość z zajęć, ale również z integracji oraz wzajemnego bycia ze sobą. Co więcej, pokazujemy dzieciom, że do dobrej zabawy zupełnie nie potrzebujemy dodatkowym atrakcji w postaci tortu, czy innych słodyczy. Wystarczy drugi ziomek!

Urodziny w Akademii Artystycznej mają formę warsztatową. Oznacza to, że dzieci podczas urodzin uczestniczą w zajęciach tanecznych, muzycznych, rysunkowych lub akrobatycznych. Całość wizyty w Akademii Artystycznej trwa 2 godziny, a ostateczna forma oraz godzina urodzin ustalana jest indywidualnie, w zależności od marzeń najmłodszych, terminu urodzin oraz dostępności naszej kadry. 

Jak więc mogą wyglądać przykładowe #akaurodzinki? Już odpowiadamy.

Załóżmy, że grupa składa się z więcej niż 10 osób, z których część chętnie nauczy się tańca jazzowego, a część street dance’u. 

Wówczas harmonogram może wyglądać następująco: 

– przywitanie gości przez Jubilata,
– przygotowanie się w szatniach do zajęć,
– wspólna rozgrzewka,
– podział na grupy warsztatowe,
– warsztaty z wybranego stylu tanecznego,
– następnie wspólna bitwa na style taneczne, czyli super zabawa dla dzieciaków, jednocześnie integrująca oraz wyzwalająca nutkę rywalizacji, albo też pokaz przygotowanych projektów,
– na koniec będzie czas na zrobienie sobie wspólnych zdjęć z sali.

Jak już wspomnieliśmy, wiemy, że do dobrej zabawy nie są potrzebne dodatkowe atrakcje, co chcemy przekazać również dzieciom, dlatego w czasie warsztatów nie ma możliwości zorganizowania poczęstunku. Oczywiście dzieci mogą mieć swoje napoje, a dorośli mogą napić się u nas kawy. Czas na tort lub inne łakocie będzie już po wizycie w Akademii, a gwarantujemy, że po zajęciach wszystko smakować będzie jeszcze lepiej!

Zrealizujemy również indywidualne pomysły!
Ogranicza nas jedynie nieograniczona wyobraźnia!

#AKAurodzinki

dla małej grupy
690
  • Cena dla grupy 10 osobowej lub mniejszej.

#AKAurodzinki

dla dużej grupy
890
  • Cena dla grupy od 10 osób do 20 osób, z możliwością podziału na dwie grupy warsztatowe.

Powyższy cennik ukazuje ceny orientacyjne. Cena dla grupy powyżej 20 osób, cena urodzin organizowanych w niedzielę, czy cena urodzin zawierających inne dodatkowe atrakcje ustalana jest indywidualnie. 

Z pewnością razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie, dzięki czemu nadchodzące urodziny będą wyjątkowym i wspaniałym przeżyciem!