W KRAINIE ZIOMBELKÓW | RELACJA Z PREMIERY

W Krainie Ziombelków | FORUM GDAŃSK | 12 styczeń 2019

Było Ziombolersko ! Tak odpowiedziałyby Wam piękne istotki z Krainy Ziombelków. Premiera nowej produkcji Akademii Artystycznej przeznaczonej dla najmłodszych widzów odbyła się 12.01.2019 r. w FORUM Gdańsk. Już teraz możecie zobaczyć trailer oraz zdjęcia z Ziombelkowej Krainy!

 

Kolektyw AKA Artyst, który na scenie przemienił się w barwne postaci wciągnął w swój świat zarówno młodszych, jak i starszych widzów. Zabawne teksty, gesty, taniec, kuglarstwo oraz interakcja z dziećmi to tylko nieliczne z cech, które opisują przedstawianą baśń dla dzieci.

Tego dnia towarzyszył nam m.in. Ziombelek Longerek – niesamowicie wysoki, który bardzo pragnie mieć swojego przyjaciela, Ziombelek Bąbelek – piękna i pełna dobroci postać, która uwielbia puszczać bąbelki, czyli barwne mydlane bańki oraz Ziombelek Cyberobelek, którego ciężko oderwać od ekranu telefonu i Internetu. Chodź robi piękne zdjęcia, nie potrafi swojego talentu odpowiednio wykorzystać, ani czerpać z niego radości, do momentu…

To było niezwykłe przeżycie!  Dziękujemy FORUM Gdańsk za pomoc w zorganizowaniu premiery!

 

W KRAINIE ZIOMBELKÓW

Nowa produkcja Akademii Artystycznej W KRAINIE ZIOMBELKÓW to pełna humoru i interakcji z widzem sztuka. W przystępnej dla dzieci formie pokazuje piękno oraz kunszt odrodzonego teatru renesansowego. Spektakl poprzez wykorzystanie teatru tańca, kuglarstwa, gimnastyki artystycznej, barwnych kostiumów oraz improwizowanej muzyki klasycznej wciąga widza w krainę Ziombelków, przeuroczych, kochających istot. Poznaj ich perypetie i odnajdź swojego Ziombelka.

 

ZOBACZ JAK BYŁO W ZIOMBOLANDI | GALERIA