W KRAINIE ZIOMBELKÓW | GRANIA PREMIEROWE

W KRAINIE ZIOMBELKÓW

Kolektyw Akademii Artystycznej już 12.01.2019 zagra premierowo autorski spektakl dla dzieci W KRAINIE ZIOMBELKÓW w FORUM Gdańsk.  Premiera odbędzie się przy okazji, jaką jest 27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy WOŚP. Serdecznie zapraszamy ! #wkrainieziombelków

Nowa produkcja Akademii Artystycznej W KRAINIE ZIOMBELKÓW to pełna humoru, interakcji z widzem sztuka, która w przystępnej dla dzieci formie pokazuje piękno oraz kunszt odrodzonego teatru renesansowego. Spektakl poprzez wykorzystanie teatru tańca, kuglarstwa, gimnastyki artystycznej, barwnych kostiumów oraz improwizowanej muzyki klasycznej wciąga widza w krainę Ziombelków, przeuroczych, kochających istot. Poznaj ich perypetie i odnajdź swojego Ziombelka.

Spektakl W KRAINIE ZIOMBELKÓW  jest w pełni autorską produkcją Akademii Artystycznej. Pełen mądrości i humoru scenariusz napisała Magdalena Nitka, która również zajęła się jego reżyserią. Ponad to sama zaprojektowała i wykonała wyjątkowe kostiumy, których wygląd i kunszt od razu przynosi na myśl elegancki teatr renesansowy.

Muzykę do spektaklu stworzyły: Joanna Szablewska, Aisha Jordan oraz Małgorzata Mazurek, które należą do ścisłego składu Kolektywu AKA ARTYST.  Kompozycje muzyczne stworzone do spektaklu  nie tylko odzwierciedlają piękno i zawirowanie świata ziombelków, ale również podkreślają współczesny wyraz przedstawianej opowieści.

Świat krainy ziombelków zostanie przedstawiony przez kadrę młodych mistrzów, czyli Kolektyw AKA ARTYST. Zespół artystów Akademii Artystycznej, który zapewnia na co dzień sztukę na najwyższym poziomie dla każdego widza.

 

Scenariusz, reżyseria, kostiumy: Magdalena Nitka 

Muzyka: Joanna Szablewska, Aisha Jordan, Małgorzata Mazurek

Wystąpi Kolektyw Akademii Artystycznej

 


ZAPRASZAMY NA PREMIERĘ:  12 styczeń 2019 w FORUM GDAŃSK | godz. 16.00 | WSTĘP WOLNY

Zagrajmy dla WOŚP już 12 stycznia!


W sprawie wystawienia spektaklu w twojej szkole/przedszkolu |KONTAKT|


Manager Projektu
Karolina Potakowska
tel: 506382816
manager@akademiaartystyczna.com