Wakacyjne zajęcia dla dzieci KISS & FLY 2020 za Nami!

Półkolonie dla dzieci, Gdańsk

W wakacyjnej strefie KISS & FLY spędziliśmy 5 dni. Czas zleciał bardzo szybko przy kreatywnej zabawie, poznawaniu nowych pasji, tj. taniec, gra na instrumencie, składaniu origami, czesaniu fryzur, kolorowego makijażu czy zajęć akrobatycznych. Wszystko, kreatywności i energii dać upust a wyobraźnie wzbogacić nowymi kolorami. Część została wyłapana przez czujny obiektyw. 

 Wszystkie talenty zostały przedstawione w wielkim finale MAM TALENT! Nie zabrakło emocji wśród publiczności, ani lekkiego stresu wśród występujących. Wznieśliśmy się na prawdę wysoko. Poziom kreatywności wzrósł do rozmiarów niewyobrażalnych! Każdy pokazał co mu w duszy gra. Był śpiew, teledysk, aktorstwo, akrobatyka, gra na pianinie oraz “Rap Bab”. Rap Bab to wzorowany na popularnej akcji 16challange, rap stworzony i zaprezentowany przez 3 uczestniczki warszatów, które wspólnymi siłami stworzyły całkiem dobre brzmienie słów. Spójrzcie sami ;):

“Jesteśmy na półkoloniach,bardzo się cieszymy, ćwiczymy, tańczymy i dobrze się bawimy.
Pierwszego dnia się zapoznałyśmy,
lecz na początku się nie lubiliśmy.
Drugiego dnia  też było wesoło,
robiłyśmy makijaże i uśmiechałyśmy się wkoło.
Trzeciego dnia wioskę smoków zrobiłyśmy i kostiumy stworzyłyśmy.
Czwartego dnia origami robiliśmy i piosenki zgadywaliśmy.
Piątego dnia będzie wielki show i zarapujemy piosenkę tą!
Do krowy i kurczaka codziennie chodziłyśmy,
tam jadłyśmy i wybrzydzałyśmy.

My codziennie tworzyłyśmy i ten rap wymyślałyśmy! Jo!

~ Aniela, Natalka i Marysia 🙂

Tak minęły intensywne dni KISS & FLY. Będziemy tęsknić ! Uczestnikom oraz rodzicom życzymy pięknych wakacji, a kto chciałby polatać z nami zapraszamy na edycję MUSICALOWĄ wakacyjnych warsztatów KISS & FLY już 10-14 sierpnia w Akademii Artystycznej. Zobacz więcej…