Warsztaty AcroYoga w Akademii Artystycznej

Akrobatyka to dla Ciebie za dużo, ale zajęcia tradycyjnej jogi pozostawiają w Tobie niedosyt? Zapraszamy na AcroYogę! Jest to forma ruchu bazująca na zgraniu, komunikacji i współpracy – a razem osiąga się najlepsze efekty. Wspólna praktyka łączy w sobie spokój i koncentrację jogi, dynamikę i balans akrobatyki oraz relaks dla ciała, gdy pozwolimy mu swobodnie rozciągać się w wygodnych dla nas pozycjach. AcroYoga to wspaniała zabawa, która przy okazji rozwija w nas świadomość ciała, koordynację i uczy budowania w sobie nawzajem zaufania. Każdy w końcu może polatać!

Co będzie Ci potrzebne?

  • Wygodny, elastyczny strój (zbyt luźne elementy, szerokie kiesznie – mogą zmniejszyć komfort ćwiczeń przez wplątywanie się), ćwiczymy zazwyczaj boso
  • Dużo pozytywnego nastawienia

TERMIN | 26 czerwiec 2019

18.00 -20.00

AcroYoga - poziom początkujący

20.00-22.00

AcroYoga dla tancerzy i osób pracujących z ciałem

AcroYoga - poziom początkujący

 Nigdy wcześniej nie ćwiczyłeś, lub nie czujesz się zbyt pewnie? Zapraszamy na blok podstawowy – wszystkie elementy będą tłumaczone od podstaw, a poprzedzą je ćwiczenia pzygotowujące nas do odowiedniego napięcia mięśni i stopniowego oddawania ciężaru ciała, a także pozwalające stopniowo oswoić się z innymi uczestnikami zajęć i zbudować nawzajem zaufanie.

AcroYoga dla tancerzy i osób pracujących z ciałem

Trenujesz już inny sport, masz przygotowane – silne i rozciągnięte ciało, więc szukasz intensywnych zajęć? Ten blok jest dla Ciebie! Świadomość ciała oraz siła wypracowana przez lata treningu pozwala na dużo szybsze przejście do bardziej zaawansowanych elementów i czerpania frajdy ze wspólnego ćwiczenia i szukania nieznanych nam jeszcze możliwości naszego ciała.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

PROWADZĄCY

 

Zajęcia poprowadzi cudowna para Michał Malczewski wraz z Małgorzatą Mazurek 

Michał Malczewski

Jeden z głównych członków i kreatorów AcroYoga Trójmiasto Michał Malczewski. Człowiek z wielką pasją i zajawką na wszelkie formy ruchu. Zna podstawy Taekwon-do, uczy się Jivaki, skacze, tańczy i biega na poweriserach. AcroYogą zainspirował go starszy brat. Teraz sam po przez zdobyte doświadczenie, wymianę inspiracji oraz umiejętności z ludźmi napotkanych na licznych jamach oraz warsztatach AcroYogi uczy, jak bezpiecznie zacząć, używając przy tym techniki, a nie jedynie wyczucia. Interesuje się każdym rzemiosłem związanym z ciałem: pracą z ciałem, masażami i wszelkimi sportami, w tym: morsowanie, slackline.

Małgorzata Mazurek

Tancerka ścisłego składu Kolektywu AKA Artyst. Swoją przygodę z ruchem zaczęła od tańca. Porusza się w stylach: tańca jazzowego oraz tańca współczesnego. Jej wielką inspiracją jest taniec klasyczny, którego treningi pozwoliły jej na wypracowanie mocnych podstaw technicznych oraz silną sylwetkę.  Gosia zbierała doświadczenie na licznych warsztatach, wyjazdach, zajęciach, a przede wszystkim pod okiem Magdaleny Nitka.  Silna baza techniczna oraz wypracowana motoryka ciała pozwoliła jej na szybki rozwój swoich umiejętności w AcroYogdze. Swoje doświadczenie w AcroYodze zbierała wśród ludzi na licznych jamach i warsztatach, na których m.in poznała Michała. Tak właśnie powstał wyjątkowy AcroYogowy duet. Teraz swoje umiejętności, cierpliwość, wrażliwość taneczną przekłada na innych ludzi, dając im możliwość poczucia takiej samej energii i adrenaliny jak jej towarzyszyła na początku oraz inspirację na wykorzystanie elementów AcroYogi w tańcu.  Gosia ponadto regularnie występuje na scenie. Swój udział wzięła m.in. w musicalu Król Lew, Musicalu Kosmos, a także w spektaklach Teatru Ulicznego z Ogniem Krańce i Lustro.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

CENNIK

Progi cenowe

AcroYoga - poziom początkujący (2h)

AcroYoga dla tancerzy i osób pracujących z ciałem (2h)

FULL PASS (4h)

do 16.06 | 17.06 - 23.06 | po 23.06

70 zł | 80 zł | 90zł

70 zł | 80 zł | 90zł

110 zł | 120 zł | 130 zł

 

Niezdecydowany? Zapraszamy na oba bloki! Pierwszy możemy potraktować jak porządną rozgrzewkę i oswojenie się z AcroYogą – drugi na szlifowanie poznanych elementów lub pójście krok dalej.

Czy muszę być z partnerem? W AcroYodze zazwyczaj trenujemy trójkami. Baza, to osoba, która przyjmuje na siebie ciężar drugiej osoby. Lotnik to osoba, która będzie się znajdować w powietrzu. Spotter to nasze wsparcie, asekuracja. Podczas treningu będziemy się dobierać w trójki i zmieniać w nich rolami, tak więc nie trzeba wcześniej przychodzić grupą lub parą.

 

ZAPISY

ZAPISUJĄC SIĘ NA WARSZTATY AKCEPTUJESZ POSTANOWIENIA REGULAMINU

Na zajęcia możesz zapisać się również poprzez przez kontakt z recepcją:

e-mail: recepcja@akademiaartystyczna.com, tel. 797 125 216