EDYCJA MUSICALOWA KISS&FLY 2021

Musiacalowe warsztaty dla dzieci powracają w najbliższe lato. Zapraszamy wszystkie dzieci na wakacyjną przygodę musicalową. Warsztaty musicalowe odbędą się od 16- 20 sierpnia 2021, a poprowadzą je tancerze, wokaliści i aktorzy Teatru Młodych!

O WARSZTATACH MUSICALOWYCH

Podczas wakacyjnych warsztatów musicalowych dzieci przy pomocy pedagogów wezmą aktywny udział w przygotowaniu oraz odtworzeniu sceny musicalowej. Będą uczestniczyć w zajęciach, które rozwiną u nich umiejętności taneczne, wokalne oraz aktorskie, a także w zajęciach twórczych, takich jak tworzenie kostiumów i scenografii. Dzieci podczas warsztatów musicalowych będą miały okazję, aby wcielić się nie tylko w rolę aktora, tancerza, jak również scenografa czy kostiumologa. Nie zabraknie również czasu na dobrą zabawę oraz pobudzanie kreatywności. Końcowym efektem warsztatów będzie występ w stworzonej scenie przed najbliższymi oraz pamiątka filmowa.

 

W wakacyjnej strefie KISS & FLY będzie można wybrać pakiety zajęć: 5-dniowy, 3-dniowy oraz 1 -dniowy, dzięki czemu będą mieli Państwo możliwość dopasowania zajęć wakacyjnych do własnego grafiku i planów. Formuła jest prosta! Odstawiamy pociechę na salę, dajemy buziaka i pozwalamy, aby nabierało artystycznych skrzydeł !

CENNIK ORAZ GRAFIK

Liczba miejsc jest bardzo ograniczona. Gwarancją miejsca jest wpłacenie zaliczki. Zaliczkę prosimy wpłacać niezwłocznie po podjęciu decyzji o chęci udziału w warsztatach. W przypadku braku miejsca na warsztatach przyjmowanie zapisów zostanie wstrzymane.    

Kontakt: tel.: 797 125 216, mail: recepcja@akademiaartystyczna.com

Dane do przelewu: 

  • Odbiorca: Akademia Artystyczna
  • Numer konta: 61 1950 0001 2006 8016 3583 0002 Idea Bank
  • Tytuł:  Summer Kids Workshops; Imię i nazwisko dziecka
  • Kwota: 490 zł całość, lub 245 zł zaliczka                                                        

W przypadku odwołania warsztatów gwarantujemy całkowity zwrot wpłaty.

Zajęcia będą prowadzone z zachowaniem zasad sanitarnych oraz zgodnie z obowiązującymi restrykcjami dot. COVID-19. 

FORMULARZ ZAPISÓW

ZAPISUJĄC SIĘ NA WARSZTATY AKCEPTUJESZ POSTANOWIENIA REGULAMIN

Na zajęcia możesz zapisać się również poprzez przez kontakt z recepcją:

e-mail: recepcja@akademiaartystyczna.com, tel. 797 125 216