Warsztaty Taneczne

W dniach 26 – 28.02.16 r. Akademia Artystyczna organizuje warsztaty taneczne. 

Będą one przeznaczone dla zaawansowanych tancerzy, jak i osób dopiero co zaczynających swoją przygodę z tańcem. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie, mogąc przy tym rozwijać się w stylach wcześniej nieznanych. 

Miłośnicy tańca będą mogli uczęszczać na zajęcia z hip hopu, jazzu, contemporary jazz, la style, house, walking, popping, locking, broadway jazz, tańca współczesnego, salsy, jazz funk, street dance, new style hustle. Dodatkową atrakcją będzie nauka tańca z hula hop oraz fakultet ze szczudlarstwa. 
Nie zabraknie również zajęć, takich jak taniec klasyczny oraz stretching, które pomogą rozwinąć świadomość własnego ciała, niezbędną dla każdej osoby, pragnącej związać swoją przyszłość z tańcem. 

warsztaty taneczne


Oprócz ciężkiej pracy, w sobotę, przewidziany jest JAM dla wszystkich tancerzy. Tego dnia nie zabraknie również innych atrakcji, takich jak karaoke, wspólne oglądanie spektakli oraz panel dyskusyjny z prowadzącymi warsztaty. 


Dbając o komfort naszych podopiecznych, wychodzimy z propozycją nocowania z soboty na niedzielę w Akademii Artystycznej, by nikt nie musiał zmęczony wracać w nocy do domu.

Zapisy:
– rezerwacja@akademiaartystyczna.com
– Akademia Artystyczna, Gdańsk ul. Grunwaldzka 339 (na przeciwko Uniwersytetu Gdańskiego)
– 797 125 216

KOSZT

Kursanci Akademii Artystycznej:
*do 14.02 – 200zł
*od 14.02 – 250zł
*pojedyncze zajęcia – 35zł

Osoby z zewnątrz:
*do 14.02 – 250zł
*od 1402 – 300zł
*pojedyncze zajęcia – 45zł

JEŻELI CHCECIE BYĆ NA BIERZĄCO Z INFORMACJAMI ZAPRASZAMY WAS NA WYDARZENIE, GDZIE PO KOLEI BĘDZIEMY ZDRADZAĆ NIESPODZIANKI

https://www.facebook.com/events/668549533181521/

Dodaj komentarz