Zapisy na nowy sezon Akademii Artystycznej :)!

Zapisy na nowy sezon Akademii Artystycznej

Zapisy na nowy sezon w Akademii Artystycznej
Zapisy na nowy sezon w Akademii Artystycznej

 

Czekają Was ogromne niespodzianki, nowi instruktorzy, którzy dołączyli do Aka Kadry, wyremontowane nowe pomieszczenia w Akademii, jeszcze bogatsza oferta – CZYLI ZMIENIAMY SIĘ NA LEPSZE, DLA WAS!

Serdecznie zapraszamy do zapisów na NOWY SEZON Akademii Artystycznej. Warto pamiętać, że naszGRAFIK, stworzony jest z myślą o całych rodzinach. Zarówno dla amatorów, jak i zawodowców.

Grafik Akademii Artystycznej obejmuje przedział wiekowy 3 – 100 latWarto spełniać swoje PASJEzawsze, bo to one dają nam energię do życia. 

Mamo, Tato, ciągłe szaleństwo w pracy. Nieustający problem by wszędzie zdążyć i jeszcze dowieźć swoje dziecko na zajęcia – ciężko w dzisiejszych czasach znaleźć czas dla siebie. My patrząc na to błędne koło, postanowiliśmy temu zaradzić. W momencie, kiedy dzieci mają zajęcia, w tym samym czasie mamy również propozycje dla rodzicówCzyli nie pijemy piątej kawy z rzędu, tylko łapiemy energie  spełniając swoje pasje. Oferta Akademii jest tak szeroka, że do wyboru są przeróżne formy sztuki, sportu, tańca wszelkiej maściTak, by każdy z nas miał możliwość znalezienia czegośnajlepszego dla siebie, a co najważniejsze pod okiem mistrzów, czynnych na scenach, najlepszych w swoich branżach (to co od początku jest fundamentem powstania Akademii).

W tym roku czeka nas ogrom wydarzeń: spektakle, musicale, projekty, teledyski, koncerty, film, wystawy ITD. Kalendarz zaczyna pękać w szwach, ale to tylko powód do szczęścia.

 

ZOBACZ GRAFIK  Aka Kadrę  opisy ZAJĘĆ

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

tel. 797125216

recepcja@akademiaartystyczna.com

i zapisów na nowy rok Akademii Artystycznej poprzez formularz:

 

 

Dodaj komentarz